„Można wybierać z wielu produktów do czyszczenia, smarowania i ochraniania twojej broni, jednak RAND CLP™ jest najlepszym wyborem”.
Kyle Lamb, Starszy sierżant (w stanie spoczynku), Jednostki specjalne wojsk Stanów Zjednoczonych


„Wstępnie zaaplikowaliśmy preparat RAND CLP na Sig 228. Po wystrzeleniu 2800 pocisków, broń wciąż strzela bez żadnych awarii, to niesamowite!!! Podczas naszych wcześniejszych testów produkty konkurencji miały ogromne problemy z przekroczeniem granicy 1800 pocisków”.
Carl, Wydział Policji miasta Nowy York, Specjalista od uzbrojenia


„Nieważne, czy jesteś profesjonalistą, którego praca, a nierzadko i życie, zależy od doskonale działającej broni, czy po prostu entuzjastą strzelania, to produkt, którego nie powinieneś zignorować. Moim zdaniem, to jedyny w swoim rodzaju preparat, który obraca cały znany nam świat do góry nogami. Na rynku nie ma nic, co mogłoby dorównać skuteczności RAND CLP”.
Keith, Instruktor strzelectwa i obsługi broni palnej, Siły Specjalne armii U.S.A., Fort Bragg, Karolina Północna


„Siedem lat w korpusie piechoty morskiej, modląc się o lepszy preparat … ten preparat mógł dać naszej armii przewagę, która uratowałaby sporo ludzkich żyć… Jestem właśnie w trakcie testu z użyciem Steyr 9 mm. Użyłem na nim RAND CLP i siedem razy poszedłem na strzelnicę, ANI RAZU go w międzyczasie nie czyszcząc. Przez jego lufę przepuściłem już ponad tysiąc pocisków i jak na razie broń ANI RAZU nie odmówiła posłuszeństwa”.
Chris, Członek korpusu piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych, w stanie spoczynku, entuzjasta broni


„Zaaplikowaliśmy go na nasze Glocki 19… największą niespodzianką było to, że sprawiały potem wrażenie jakby spust chodził o wiele lżej. Pierwsza faza ściągania spustu odbywa się o wiele gładziej, a do samego pociągnięcia spustu potrzeba przyłożyć mniej siły!!”.
James, Porucznik, Miejski wydział bezpieczeństwa publicznego


„Bez dwóch zdań, najlepszy preparat jakiego kiedykolwiek używałem”.
Vince Buckles, reality show „Sons of Guns”


„RAND CLP jest najbardziej innowacyjnym i efektywnym lubrykantem do broni na rynku”.
Kyle, Viking Tactics, Starszy sierżant (w stanie spoczynku), Oddział Operacyjny Sił Specjalnych Armii Stanów Zjednoczonych


„Okolicę, w której obecnie stacjonuję, co chwila nawiedzają burze piaskowe. RAND CLP działa nawet lepiej w upale. Nie spala się gdy broń się nagrzewa. Przekonaliście mnie do siebie i teraz cały pluton go używa. Uwielbiam to, że nawet odrobina preparatu starcza na tak długo. Mogę zawsze trzymać go w torbie i nie zajmuje on tyle miejsca, co jakaś ogromna butla. Nigdy nie zapuszczam się na nieprzyjazne tereny bez niego!!”.
Mark, Sierżant sztabowy, Korpus piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych, służy w Afganistanie


„Wypróbowałem go i WOW!!!!!!!!! Jest wspaniały!!!!!!! Użyłem go na dwóch broniach, które wcześniej wyczyściłem produktem jednego z waszych konkurentów. Myślałem, że są czyste. BŁĄD. CZYSTA MAGIA!! Dosłownie, czyści jak magia!”.
Chris, Instruktor Strzelectwa Narodowego Stowarzyszenia Strzeleckiego Ameryki


„Moje pierwsze wrażenie? Pełen odlot! Nałożenie go na stare bronie przyniosło świetne efekty. Niezwykła smarowność, która nie pozwala osadowi gromadzić się na broni. Zaaplikowałem ten lubrykant nawet na zespoły zamka i suwadła broni postawionych pionowo, a on wbrew sile grawitacji wniknął w metal nawet ich w górnych partiach!!”.
Mike Lamb, Stoic Ventures, Instruktor strzelania


„Kiedy czyściłem i wstępnie aplikowałem preparat na „czyste” przewody luf każdej z sześciu broni za pomocą RAND CLP, napotkałem kilka żenująco brudnych plam, które były niezbitym dowodem na to, że wcześniej wyczyszczone przewody luf nie były jednak do końca czyste… oraz na to, że RAND był w stanie przedostać się przez warstwę prochu, osadu i innych zanieczyszczeń, które osadziły się na trzonie zamkowym i szynach. Rozprowadza się bardzo równo, pozostawia wytrzymałą warstwę po lekkim przetarciu, a potraktowana nim broń działa płynnie podczas przeładowywania i strzelania. Przepuściłem przez G17 kilkaset sztuk 9 mm pocisków pełnopłaszczowych, a całego osadu udało mi się pozbyć praktycznie bez wysiłku. Przez cały ten czas broń nie miała nawet jednej awarii”.
Bill, Pracownik strzelnicy New Hampshire


„Zostawiłem go na mrozie i okazało się, że nie krzepnie ani nie klei się na broni. To było dla mnie bardzo ważne. Mam wielu klientów, którzy strzelają w ekstremalnych warunkach pogodowych, a ich bronie wystawione są na szkodliwe działanie soli – natomiast ten produkt świetnie zapobiega rdzewieniu. Ponieważ wyciąg krótkiej broni palnej z czasem działa coraz toporniej, doszedłem do wniosku, że będzie to świetny test, który RAND CLP również przeszedł śpiewająco”.
Mitch, Rusznikarz firmy Ruger


„Na początku nastawiony byłem bardzo sceptycznie. Potem użyłem RAND CLP na swoim karabinie. Pewnego śnieżnego dnia postanowiłem go przetestować. Wystrzeliłem 1000 pocisków bez żadnych przerw. Potem zaaplikowałem preparat na niektóre części mojego karabinu, żeby ocenić, jak dobrze chroni przed rdzewieniem. Włożyłem swój mokry karabin do torby i trzymałem go w niej przez dwa tygodnie; części, które potraktowałem preparatem nie miały na sobie śladu rdzy, natomiast te, na których go nie użyłem, pokryła rdza. To niesamowite, że RAND CLP naprawdę robi to, co obiecuje”.
Jared, Dowódca oddziału SWAT


„Nasza strzelnica jest bardzo piaszczysta. Ten piasek jest jak talk. Dostaje się do każdej szczeliny broni. Zastosowałem się do waszych wytycznych i rezultat był FANTASTYCZNY!!!!!!!!!! Czyszczenie poszło tak szybko. Strzelam z Benelli i Glocka. Wasz lubrykant jest ŚWIETNY!!!!! A w dodatku dziecinnie prosty w obsłudze. Jestem waszym największym fanem”.
John, Zastępca szeryfa, Palm Beach, Floryda